Kroos

Kroos

Toni Kroos je njemački nogometaš i nacionalni reprezentativac. Trenutno je član madridskog Reala. U seniorima Bayern Münchena igrač je debitirao 26. rujna 2007. u visokoj 5:0 pobjedi protiv Energie Cottbusa. Na njoj se Toni Kroos istaknuo s dvije asistencije Miroslavu Kloseu u svega 18 minuta igre. Tu je i gostujući susret protiv Crvene Zvezde u Europskoj ligi. Tada je igrač ušao u igru u 81. minuti te je u posljednjem napadu gostiju asistirao Kloseu za gol i Bayernovu pobjedu. Za madridski Real, Kroos je potpisao 17. srpnja 2014. ugovor na šest godina dok je iznos transfera ostao nepoznat. S Elfom je 2014. godine postao svjetski prvak osvojivši Svjetsko prvenstvo koje se održavalo u Brazilu. Toni Kroos 8 Real Madrid dres domaći utakmice je bijela boje, Toni Kroos 8  Real Madrid dres gostujući utakmice je siva boje.